KEYİFLİ ANNE

İki çocuklu çalışan bir anneyim.

16 Mayıs 2017 Salı

BİR GÜN İLKNURUN DÜNYASININ 4.ANNE SULTANLARIYLA BOSTANCI DEDEMANDAYKEN

Sevgili İlknur 'un Dünyasının davetiyle geçen hafta Bostancı Dedeman gerçekleşen 4.sü düzenlenen İLKNURUN DÜNYASI  4.ANNE SULTANLAR  organizasyonuna katıldım.Tam anlamıyla muhteşemdi diyebilirim.

 İLKNURUN DÜNYASI çok güzel hazırlanmış , her detayı düşünmüştü. Tam sultanlara layık bir organizasyon olmuştu.

 Dedeman Bostancı  otelin ev sahipliği ,sunumlar, ikramlar ve sevgili İlknurcuğumun emekleri karşılığını bulmuştu. Dedeman Bostancı ilk defa gittiğim bir oteldi ama toplantı ve organizasyonlarda önerebileceğim bir yer olarak aklımda kaldı. Ulaşımının çok kolay olması da cabası.

Organizasyon firmamız Sbz Organizasyon da ellerinden geleni fazlasıyla yapmışlar ve  güzel bir organizasyon yapmışlardı.

Değerli sponsor firmalardan  Electrolux  ün şarjlı ev süpürgesi   benim hayatımı kolaylaştıracak güzel bir anneler günü hediyesi oldu.Electrolux e çok teşekkür ederim.

Sponsor firmalar sayesinde bol hediyeli ve süprizli bir gündü.sponsor firmalara çok teşekkür ederiz.

Electrolux, Papağan Kuruyemiş, P&G, Zeyland, Tamek, Unibaby Yves Rocher, Dr Oetker, Schwarzkopf, Dove, Rexona, Gürsüt, Biobaby, Prima, Minibum.com, Thalia Kozmetik, Revigen, Lila kağıt Maia Cosmetics, Capilactif, Tarko Kozmetik, Çocuk Gelişim Atölyesi, Henkel, Avene Thermal, Ducray, Sea Color, Havan İlaç, Bioder,Karakter Dükkanıı, Catrice, İfondi, Toker Bebe.

.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

çok teşekkür ederim.